thellë Breath Housewrap

Përshkrim i shkurtër:

Thellë Breath Housewrap thate te barrieres thellë Breath DB110 lagështi pengues thellë Breath Housewrap është një nonwoven, jo-shpuar mbyllur, duke punësuar një teknologji të avancuar ajrisshme polimer. Ndërtesave të mur veshja (vinyl, tulla, gipsi, dru dhe gur) është vija e parë e mbrojtjes kundër shiut nxitur erës dhe depërtimit të ujit, instalimi mbrojtjen lagështi motit mjeshtër dhe barrierë avullit siguron shtrese e mesme të mbrojtjen e mbrojtjes dhe lagështia e avullit breathability Lartë surfactant ma rezistente. ..


 • Port: Qingdao
 • Detail Product

  Produkt Tags

  thellë Breath Housewrap

  lagështi pengues

  Thellë Breath DB110 lagështi pengues
  Deep Breath Housewrap është një nonwoven, mbyllur jo-shpuar, duke punësuar një teknologji të avancuar ajrisshme polimer.
  Veshja Ndërtesat mur (vinyl, tulla, llaç, dru dhe gur) është linja e parë e mbrojtjes kundër shiut shtyrë era dhe depërtimit të ujit, instalimi mbrojtja lagështi motit master dhe pengesë avull ofron shtresë e mesme e mbrojtjes
  për mbrojtje dhe lagështi avujt breathability
  surfactant Superior material rezistent bën nuk prishen kur të ekspozuar ndaj detergjenteve të forta
  të carë Outstanding dhe forca lot kombinuar me mot stabilitet rezistente dhe UV lejon ky produkt të jetë lënë të ekspozuar për deri në 6 muaj
  vlerësim optimal permanent lejon transmetimin lagështi avullit jashtë strukturës së murit reduktimin rrezikun e dëmtimit lagështi dhe rritja e myk në mur zgavër
  Deep frymë produkti nuk do të zgjerohet në ngrohjes apo kontratë dhe të bëhet i brishtë në të ftohtë
  projektuar për përdorim në të gjitha klimat dhe shkon temperatura
  Deep Breath housewrap është shumë rezistent ndaj surfactants që mund të zvogëlojë rëndë rezistencën e ujit. Është më e lehtë për ujë të kalojë nëpër vrima të vogla. Ekspozimi ndaj këtyre kimikateve në jobsite dhe nga pronarët e shtëpive në formën e zgjidhjeve të larjes të energjisë dhe detergjenteve është mjaft e zakonshme, kështu që ju mund të mbështeteni në frymë thellë për të vazhduar sigurimin e mbrojtjes gjatë pas veshja e jashtme është instaluar
  Specifikimet e produktit
  - gjatësi Roll: 111.1 ft. (33.86 m)
  - gjerësi Roll 108 në (2.74 m).
  - pesha rul: 20.5 lbs. (9.3 kg) per rrotull
  - përafërsisht. Mbulimi: 10 sheshet (.. 1,000 sq ft [92.9 m2]) per roll (xhiro Përjashton)

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !