Контактирајте не

Кингдао CornerStone MaterialsTech копродукции, ООД

адреса

Damengci западно од селото, Licha градот Jiaozhou, Кингдао, НР Кина

телефон

+86 13964816192

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !